Yapım Aşamasında...
Yapım Aşamasında...
TÜMÜNÜ GÖR

Sürme bazlı izolasyon yalıtımı

Temel perde ısı izolasyon kaplaması

Sürme bazlı izolasyon yalıtımı,  püskürtme teknolojisiyle artık güncel hayatımızda yer almaktadır. Sprey poliüretan ısı yalıtım izolasyonu yazın sıcaktan kışın soğuktan korumaktadır ve faturanızı az gelmesine vesile olmaktadır. İzolasyon guruplarına ayırırsak püskürtme izolasyon, dünya genelinde tercihlerin en üst seviyesindedir, ek yeri olmayan bakteri ve böcek barındırmayan yeni nesil izolasyondur.

Sprey izolasyon  su yalıtımı polyurea sprey polyurea basınçlı, makinalarla elde edilen ve mobil araç üzerinde. Komprosör ve elektrik tesisatıyla, 75 metre hortumu olan. Uygulama zeminine çekilen hortumu tabanca, yardımıyla püskürtme izolasyon yapılmaktadır. Sprey izolasyon, 2 milim kalınlığında 80 tonluk bir tırın veya portifin rahatlıkla üzerin de, manevra yapabilir. Sadece su izolasyonudur, sprey su izolasyonu yeni nesil izolasyon olarak Türkiye de, faaliyetlere başlamıştır.

Sürme bazlı izolasyon yalıtımı, sprey polyurea izolasyon ek yeri olmayan sınıfının en iyi izolasyonu dur. Darbelere karşı dayanıklı olan sprey polyurea 1000 devirde 0.05 mikron eksiltiyor. Yeni nesil olan sprey polyurea %8 esnek payıyla, rahatlıkla deprem veya dilatasyon yerleri için bire birdir. Sprey izolasyon, poliüretan köpük kg fiyatı 20 tl dir.  Polyurea hakkında bilgi almak için lütfen irtibata geçiniz. Polyurea sıcaklık ayarı bilgisi A ve B komponentlarının her ikisi de 65°C üstünde ve minimum 2000 psi basınçta püskürtülmelidir. Yeterli basınç ve sıcaklık her zaman korunmalıdır.

SPREY POLYUREA ASITLER

Sprey polyurea asit tankları uygulaması ve hangi asitlere dayanıklı? Sprey polyurea kaplaması, FASFORİK ASİT, NİTRİK ASİT, TEXAPON, SUDKOSTİK, vb. asitlere dayanıklıdır. Sprey izolasyon çimento bazlı beton araçların içlerine ve boru sistemlerine polyurea kaplaması yapmaktadır. Polyureanın darbeye ve elestomer olması yeni nesil izolasyon teknolojisidir.

BETON KÜRÜ

Köster ACC akrilik emülsiyon esaslı, yüzeyde koruyucu tabaka oluşturan beton kürleme sıvısıdır. Taze beton yüzeylere uygulanarak betonu su kaybına karşı korur. Bu sayede hidratasyon için yeterli miktarda nem beton yapıda tutularak yüksek mukavemet oluşması sağlanır ve rötre çatlaklarının oluşumu minimize edilir.

Köster Acc akrilik kür su bazlıdır ve sıvı halde uygulanır. Uygulama sürülerek veya püskürtülerek yapılabilir. Köster Acc akrilik kür beyaz renkli sıvı olup, kuruyunca şeffaf bir görüntüsü olmaktadır. Yüzeyde yalıtım sağladığı gibi, sağlam-tozumayan bir yüzey ve astar sistemi oluşturur.

Uygulama alanları: Saha betonlarında, endüstriyel betonlarda, beton yollarda ve kanallarda kullanılır.

*Betonun hidratasyonunu sağlayarak mukavemet oluşumuna etki eder, rötre çatlaklarını minimize eder.

*Kullanıma hazırdır, uygulaması kolaydır.

*Diğer kürleme yöntemlerine oranla işçilik ve zamandan tasarruf sağlar.

*Yüksek performanslıdır, tek katta*%90 oranında geçirimsizlik sağlar.

*Solvent içermez, yanıcı değildir.

*Kokusuzdur, kapalı mekanlarda kullanılabilir, solvent içermez.

Köster Cure Aid S-Beton Kürü: Köster cure aid S reçine esaslı, performans arttırıcı, solvent içeren, sıvı beton kürleme sıvısıdır. Sürülerek veya püskürtülerek uygulandığı taze beton yüzeyleri ince ve geçirimsiz bir reçine tabakası ile örterek, taze beton yüzeylerinde hidratasyon için yeterli miktarda suyu hapsederek, istenmeyen çabuk kurumaya ve bunun negatif etkilerine karşı korumakta kullanılır.

Köster Cure Aid-Beton Kürü: Köster cure aid parafin esaslı, sıvı beton kürleme membranıdır. Sürülerek veya püskürterek uygulandığı taze beton yüzeyleri ince ve geçirimsiz bir parafin tabakası ile örterek taze beton yüzeyleri istenmeyen çabuk kurumaya ve bunun negatif etkilerine karşı korumakta kullanılır.

14 Mayıs 2019
134 kez görüntülendi