Yapım Aşamasında...
Yapım Aşamasında...
TÜMÜNÜ GÖR

Sprey polyurea araç kaplama

Temel izolasyon su malzemesi sprey polyurea

Sprey polyurea araç kaplama sistemi, otomotiv sektörünün vazgeçilmez koruyucu kaplama uygulaması olarak yerini aldı. Polyurea yüksek darbe dayanımı sayesinde kamyon kasalarında, pikap kasalarda, yük taşımacılığı yapan panelvan araçlarda, ambulans ve bu gibi hizmetler veren tüm araçlarda uygulanabilir bir sistem olarak koruyucu özelliği yüksek bir sistemdir.  Aracınızın verimliliğini, dayanıklılığını ve görünümünü arttırabilecek bir kaplamadır. Piyasada şu an kullanabileceğiniz sadece iki çeşit kaplama, koruma çeşidi vardır. Bunlar pvc ve plastik havuz kaplama ve polyureadır. Peki aracınız için hangisini tercih etmelisiniz? Aracınız için en iyi seçimi yapmanıza yardımcı olacak 4 temel özellik vardır:

Koruma,

Dayanıklılık,

Görünüm,

Garanti,

Hangi kaplam,  koruma sistemi aracımı, paslanmaya, yıpranmaya, aşınmaya, kimyasallara karşı en iyi şekilde korur?

Dayanıklılık: Hangi kaplama aracın ömrü kadar dayanması için üretilir?

Görünüm :Hangi kaplama, aracın görünümüne, dolayısıyla değerine uzun zaman değer katar?

Garanti :Araca gelebilecek bir hasar esnasında kalmanıza da zarar gelirse ne olur? Tamir edilebilir mi? Eğer edilebiliyorsa, tamir yerinin izi belli oluyor mu? Tüm pvc havuz sistemleri bir kez çatlar veya kırılırsa tamir edilemezler ancak polyurea kolayca tamir edilebilir. Pvc, plastik havuz, pvc havuzlar, montaj esnasında araç kasasına delikler açılmasını gerektirir. Bu yeni açılan delikler araçta paslanmanın başlaması için korumasız bölgeler yaratmış olur.  Ayrıca bir gün havuzun çıkartılması söz konusu olduğunda, orijinal görüntüsü bozulmuş, kasasında ekstra delikler bulunan bir araç sahibi olursunuz.  Sadece araç yüzeyinin temizlenmesi ve koruyucu kaplama mızın püskürtülmesi ile ömür boyu koruyucu bir yüzey oluşturur.

Sprey polyurea araç kaplama sisteminde polyurea uygulandıktan sonra, kaplamanız dan paslanmaya, çizilmeye, aşınmaya karşı mükemmel korumayı bekleyebilirsiniz. Kasaya delik açılmaz. Pvc plastik  havuz sistemleri kendi yüzeylerinde aşınmaz bir tabaka oluşturur, fakat alt tabakasındaki hareketten dolayı aracın kasasını çizer, paslanmasını daha da kolay hale getirir. Polyurea kaplaması, aracınızın en ufak kıvrımına dahi mükemmel bir şekilde tutunur, zeminin şeklini alır. Bu mükemmel tutunma, hava ve suyun zeminle polyurea arasına girmesini engeller. Bu sebeple araç zemininin paslanması, aşınması, çizilmesi tamamen imkansız hale gelir.

Özellikler

Sıradan bagaj havuzu dayanıklı darbe emici. Bazıları ses ve titreşim azaltma. Bagaj kullanım alanını maksimuma çıkarır. Bir çok kimyasala karşı dayanıklı. Bazıları kolayca tamir edilebilir. Kırılma, yırtılma ve ezilmeye karşı dayanıklı. Pas oluşumunu ve aşınmayı engeller. Sıvıların kasada birikmeden akmasını sağlar. Aracınızın ömrünü uzatır. Yük hareketini önleyen kaydırmaz yüzey. İlave aksesuar kullanımına uygundur. Çevre ile dost. Bazıları güçlü düzgün yüzey. Bazıları yıllar boyunca bakım gerekmez, sorun çıkartmaz.

08 Mayıs 2019
122 kez görüntülendi